آشنایی با ساز و کار ایموشن کد - قسمت 3

 

دنیای بیرون شما تصویری از دنیای درون شماست، آنچه بیاندیشید در بیرون ظهور می کند، ارتعاشات بسیار قوی افکارتان چیزهایی با ارتعاش مشابه را جذب می کند.

 " از کوزه همان برون تراود که در اوست "

برای آنکه در این کوزه چیزهای پاک و سالم بریزیم می بایست اول آنرا از افکار، باورها، احساسات گیر افتاده و انرژی های منفی خالی کنیم. ایموشن کد شاید بهترین روش شناخته شده فعلی برای این پاکسازی باشد.

 

ایموشن کد چیست ؟

احساسات بدام افتاده چیست ؟

آشنایی با ساز و کار ایموشن کد - قسمت 1

آشنایی با ساز و کار ایموشن کد - قسمت 2

 

 

 

رهاسازی احساس گیرافتاده در ایموشن کد چیست؟

مریدین اصلی به خاطر تداخل با بقیه مریدینها، برای استفاده از تکنیک ایموشن کد در رهاسازی احساسات گیر افتاده، مسیری ایده آل به حساب می آید، احساس گیر افتاده هم از جنس انرژی است و برای رهاسازی آن باید از نوع دیگری از انرژی استفاده کرد. مریدین اصلی درگاه خوبی برای ورود به بدن به این منظور است .

به خاطر داشته باشید، آهنربا در واقع فکرتان را که از جنس انرژی است، تقویت میکند؛ در حالی که در ذهنتان قصد کرده اید که احساس گیر افتاده ای را که پیدا کردید رها کنید، کافی است آهنربایی را بر روی مریدین اصلی بکشید. قصد تقویت شده ای مبنی بر رهاسازی احساس گیر افتاده به مریدین اصلی وارد میشود و این جریان فکر- انرژی به سرعت به سایر مریدینها و بخشهای بدن میرسد. ورود ناگهانی انرژی قصد باعث میشود که احساس گیر افتاده به صورت دائمی رها شود. بله احساس گیر افتاده مربوط به مشکل خاص را اگر که یک بار رها کنید برای همیشه از شرش خلاص میشوید و قابل بازگشت نیست.

رها سازی احساسات با آهنربا

برای این کار تنها کافی است که آهنربا یا دو انگشت اشاره و میانی را با این نیت که می خواهید احساس گیرافتاده مورد نظر را از بدن خود رها کنید، بر روی مریدین اصلی بکشید. مریدین اصلی طبق تصویر از میان لب بالایی شروع شده و مستقیم تا فرق سر و از آنجا نیز مستقیما تا انتهای ستون فقرات امتداد دارد.

اگر رهاسازی رو بر روی خود انجام میدی فقط کافیه آهنربا یا دو انگشت روا ز میان دو ابرو تا فرق سر و از آنجا تا هر نقطه ای که دستت می رسه بکشی. اگر هم موهایتان این عمل را مشکل می کنند می توانید تنها از میان دو ابرو تا بالای پیشانی را لمس کنی، این عمل را سه بار تکرار کن.

اگر هم رهاسازی رو بر روی شخص دیگری انجام میدی آهنربا یا دو انگشت رو بر روی نقطه شروع گردن قرار بده و تا پایین ستون فقرات بکش، بعد دستت را بردار و دوباره از ابتدای گردن تا پایین ستون فقرات فرد بکش، تا سه بار ابن کار را انجام بده.

بررسی رها شدن احساس مورد نظر

با تست عضله بررسی کنید که آیا احساس مورد نظر از بدن رهاسازی شده؟ اگر جواب منفی بود باز هم مثل مرحله قبل سه بار دیگر با آهنربا یا دو انگشت، بر روی مریدین اصلی بکشید و سوال را تکرار کنید و در صورت منفی بودن جواب این کار را دوباره تکرار کنید.

بررسی سایر احساسات

بعد از به نتیجه رسیدن در مرحله قبل دوباره بپرسید : " آیا احساس گیر افتاده ی دیگری هم در رابطه با این مشکل/بیماری وجود دارد که حالا رهایش کنم؟ " اگر جواب مثبت بود مراحل ۴ تا ۸ رو برای آن انجام دهید و اگر منفی بود به شما تبریک می گویم، شما توانستید احساس گیرافتاده را رها کنید. نتایج ممکن است به صورت آنی یا بعد از گذشت زمان خودش را نشان دهد.

در برخی موارد ممکن است گاهی بعد از انجام ایموشن کد، احساس ناراحت کننده ای داشته باشید، نگران نباشید، ناخودآگاه در حال پردازش تغییرات جدید است و دوباره حالتان خوب و بهتر از قبل خواهد شد. بعد از کمی تمرین و تسلط میتوانید تمام این مراحل هشتگانه را در یک دقیقه انجام دهید.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که اگه ضمیرناخودآگاه همه چیز را میداند پس چرا از همان اول از ضمیرناخودآگاه نخواهیم که خودش مشکل را حل کند؟ باید گفت که باورها و احساسات هم مثل ما انسان ها نیازمند دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن هستند و تا زمانی که آنها را به سطح خودآگاه نیاوریم و مورد توجه قرار ندهیم، همچنان مثل یک عقده بازنشده باعث ناراحتی و آزارمان میشوند.

تذکر: هر چند که معمولاً استفاده از آهن ربا کاملاً بی خطر است ولی در برخی موارد مانند بارداری، استفاده از پمپ های درونی درد و انسولین، حلزون مصنوعی گوش و باتری قلب، نباید از آهنربا استفاده کرد مگر تحت نظر پزشک.

 

احساسات گیر افتاده ی موروثی در ایموشن کد چیست؟

همان طور که رنگ چشم یا شکل بینی را از پدر، مادر یا نیاکان خود به ارث میبریم میتوان احساسات گیر افتاده را هم از آنها به ارث برد. احساس گیر افتاده ی موروثی با احساس گیر افتاده در زمان بارداری یا هر نوع احساس گیر افتاده ی دیگری فرق دارد.

چطور احساس گیرافتاده ارثی رو پیدا و رها کنیم؟

فرض کنید احساس گیرافتاده ای که قصد رهاسازیش را دارید در ستون الف ردیف دو قرار دارد، تک تک احساسات را سوال میپرسید که پیدایش کنید ولی تست شما به همه پنج احساس جواب منفی میدهد، اینجاست که باید شک کنید، که این احساس گیرافتاده موروثی است . بنابراین یک بار دیگر میروید سراغ احساسات و این بار این طور سوال میکنید : بطور مثال " آیا احساس ..... موروثی ست؟ " ( جای خالی را با تک تک احساساتی که در خانه موردنظر نوشته شده پر کنید)

اغلب این احساسات از پدر و مادربزرگ به ارث رسیده اند اگه میخواهید جزئیات بیشتری را بدانیدکه احساس مربوطه از چند نسل قبل به ارث رسیده، میتوانید با تست عضله جواب را پیدا کنید .

برای رهاسازی احساسات گیرافتاده ارثی مثل احساسات گیرافتاده ساده عمل میکنیم منتها این بار بجای سه بار، ده بار آهنربا میکشیم.