مراقبه پاکسازی آگاهی

 

مراقبه شرطی سازی - پاکسازی ضمیرناخودآگاه 

کاربران کامپیوتر شخصی مرتبا درایوهای خود را پاک میکنند. در طول کارکرد عادی، فایلها تکه تکه میشوند و بخشی از فایلهای ناخواسته جدا میشوند و برجای میمانند. این فایلهای تکه تکه شده و ناخواسته در کارکرد کامپیوتر مداخله میکنند. آنها مخرب هستند. برنامه هایی برای ویندوز ساخته شده تا به پاکسازی تکه های فایل و حذف برنامه هایی که احتمالا مخرب هستند کمک میکنند.

شما نیز نیاز دارید همین کار را با هارد دیسک ضمیر ناخودآگاهتان انجام دهید. برنامه هایی از زمان کودکی وجود دارد که مضر هستند. برنامه هایی از زمان بزرگسالی وجود دارد که مخرب هستند و روی سلامت روحی و جسمی شما تاثیر میگذارند. این برنامه ها شامل حسادت، انتقام جویی، بدخلقی، کینه و غیره هستند.

رضا خلیلی رضاخلیلی rezakhalili reza khalili

برنامه های ذهنی شما کدام اند؟!

شما از برخی از این برنامه ها آگاه هستید. با برنامه هایی که از آنها آگاه هستید میتوانید کنار بیایید. شرایط را با فعالیت مستقیم اصلاح کنید. برای مثال با فردی که از او عصبانی هستید تماس بگیرید، و آن را حل کنید. اگر نمیتوانید خودتان را وادار کنید که با آن شخص حرف بزنید، میتوانید این کار را در تصوراتتان در حالت آلفا انجام دهید. ضمیر ناخودآگاه تفاوت بین واقعی و تصور زنده را تشخیص نمیدهد. به حالت آلفا بروید و به صورت سازنده موضوع را با شخص مقابل حل کنید  .

بیشتر برنامه ی مخرب در ضمیر ناخودآگاه ما در کودکی کسب شده اند و ما آگاه نیستیم که آنها هنوز وجود دارند .

برخی از آنها در بزرگسالی کسب شدند، و به خاطر احساسات وابسته به آنها، در ضمیر ناخودآگاه ما دفن میشوند .

این برنامه های منفی میتوانند به طور جدی روی سلامت فیزیکی و احساسی ما تاثیر بگذارند. آنها باید پاک سازی شوند. در واقع، شما میدانید که برنامه ها نمیتوانند از ضمیر ناخودآگاه حذف بشوند اما میتوانید آنها را با برنامه های مثبت تحت پوشش قرار دهید. هدف از این مراقبه همین است.

 

رضا خلیلی رضاخلیلی rezakhalili reza khalili

قابل توجه همراهان گرامی : 
کلیه ی مطالب مربوط به این بخش ، توسط گروه آموزشی رضا خلیلی تهیه و تدوین شده اند. 
گوینده : سارا خلیلی


لطفا در مکانی آرام و در راحت ترین حالت ممکن قرار بگیرید و ترجیحا با هدفون گوش دهید.

نظر خود را ثبت کنید

Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code