درباره ی من

من رضا خلیلی هستم ؛

 فارغ التحصیل رشته مهندسی نفت در مقطع کارشناسی ارشد

مربی رسمی فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی جمهوری اسلامی ایران

مربی رسمی آکادمی فیتنس اروپا ؛ Fitness Instructor, Personal Trainer ,EQF Level 4

 

  شکرگزار خداوندی هستم که جهان رو در منظم ترین و قانون مند ترین شکل خودش خلق کرده .

 خوشحالم زندگی ام به مسیری هدایت شد که میتونم قوانینی رو با شما دوستان عزیزم به اشتراک بزارم که باعث تغییر و تحول زیادی در زندگی من شده .

مدتها بود که سوالاتی ذهن من رو به خودش مشغول کرده بود . مثل همه ی آدم های دیگه درس خونده بوده ( کارشناسی ارشد مهندسی نفت - حفاری و استخراج ) ، ازدواج کرده بودم و کارمند بودم و سر کار میرفتم و ....

ولی احساس میکردم یه جای کار درست نیست . رضا خلیلی رضاخلیلی rezakhalili reza khalili 

پر از پتانسیل و شور زندگی بودم و رویاهای بزرگ داشتم اما در چرخه ی روزمرگی افتاده بودم . میدونستم معنی زندگی خیلی بیشتر از این چیزهایی بود که من تجربه کرده بودم ولی نمیدونستم چطوری میتونم چیزهایی رو که دوست دارم رو بدست بیارم . احساس میکردم توی یه زندان گیر افتادم  . دست به هر کاری که فکر میکردم درسته میزدم اما نه تنها موفق نمیشدم ، بلکه اون احساس رضایت درونی رو هم نداشتم و شرایط داشت برام بدتر می شد . کم کم داشتم خسته میشدم .

یه جورایی از ته قلبم فهمیده بودم ایراد از خود منه نه از بیرون و شرایط بیرونی .

تصمیم گرفتم یه چیز دیگه رو امتحان کنم و خوشحالم و خدا رو شکر میکنم که آموزش دیدن رو انتخاب کردم.

اکثر افراد در این شرایط تسلیم میشن و برای اینکه از درد و رنج خودشون کم کنند، روزمرگی رو انتخاب میکنند.

واقعا این ضرب المثل درسته : شاگرد که آماده باشه ، استاد از راه میرسه 

شروع تغییرات در زندگیم از نوروز سال 97 و با شرکت در دوره های قانون جذب شروع شد .

هرچی میگذره بیشتر میفهمم که بعلت خلاء ای که درسیستم های آموزشی وجود داره، اکثر افراد نمی تونند پتانسیل ها و استعدادهای ناب خودشون رو پیدا کنند .

در حال حاضر برای همه مشخص شده که تحصیلات مدرسه و دانشگاه ، نمیتونه ضامن موفقیت و خوشبختی انسان بشه. در حقیقت ، عوامل مهمی که برای رسیدن به موفقیت ، خوشبختی ، روابط عالی ، ثروت و سلامتی و ... نیاز هست ، در مدارس و دانشگاه تدریس نمیشه.

 

خوشبختی و موفقیت در زندگی ، به شناخت قدرت افکار و ذهن انسان بستگی داره .

 

متاسفانه اکثر افراد در مورد اصلی ترین قوانین حاکم در جهان هستی، هیچ چیزی نمیدونند و عدم درک این قوانین ، زندگی رو از تعادل و هماهنگی خارج میکنه . 

به عنوان مثال؛

 

یکی از مهمترین و کلیدی ترین قوانین حاکم بر جهان هستی ، قانون جذب  است. 

 

اهمیت شناخت قانون جذب در اینه که ، به نقش و قدرت افکار در زندگی ، پی میبرید و بعد میتونید این رو یاد بگیرید که با کنترل ذهن خودتون و تنظیم افکارتون ، زندگی دلخواهتون رو برای خودتون رقم بزنید . 

بیان نتیجه درک و استفاده از این قوانین در زندگیم تقریبا غیر ممکنه چون بخش اعظم این تغییرات، شادی ، آرامش و صلح درونیه ، که غیر قابل توصیف برای دیگران هست . خودتون باید تجربه کنید .

این اطمینان رو به همتون میدم که در صورت شناخت این قوانین و تعهد در به کار بستن اونها در زندگی ، شما هم میتونید هر چیزی که دوست دارید رو در زندگی خلق کنید. واقعا هر چیزی رو میشه ، چون در جهان قانون مند و با ثباتی زندگی میکنیم.

خلاف حرکت در مسیر قوانین جهان ، زندگی رو باد تضادهای زیادی مواجهه میکنه، فقط لازمه افکار و رفتار خودتون رو با این قوانین هماهنگ کنید و در بکار بستن اونها تعهد ادامه دار داشته باشید.

تا امروز هممون بخاطر عدم شناخت این قوانین،  هزینه های سنگینی رو  پرداخت کردیم .

برای قدم گذاشتن در این مسیر زیبا باید بهای اون رو بپردازید . این بها شامل موارد زیر میشه : تعهد داشتن ، پذیرش مسئولیت به جای بهانه آوردن ،‌ اختصاص زمان برای آموزش دیدن ، پرداخت هزینه جهت خرید و شرکت در دوره های آموزشی ، کنترل ورودی های ذهن ،تغییر عادت ها و الگوهای زندگی ، مطالعه ، تغییر در روابط و ... 

پس شروع کنید به یادگیری و آموزش دیدن و فرصت هاتون رو غنیمت بشمرید.

و در آخر

هرچقدر که در مسیر درک این قوانین حرکت کردم ، زندگیم بصورت پیوسته بهتر شد تا جایی که فهمیدم عاشق درک بیشتر این قوانین و آموزش دادن اونها هستم . بنابراین تصمیم گرفتم تا این آگاهی ها رو با دیگران هم به اشتراک بزارم تا همه ی ما بتونیم، تعادل و هماهنگی بیشتری در زندگیمون ایجاد کنیم.

 جرقه ی راه اندازی این گروه هم از همون جا شکل گرفت . 

براتون بهترین ها رو آرزو میکنم.

رضا خلیلی رضا خلیلی رضاخلیلی rezakhalili reza khalili