اطلاعیه شماره 2

گروه آموزشی رضا خلیلی ضمن تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی خود و کاربران قائل است، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. لذا جهت مشاهده ویدئوهای رایگان ، خرید محصولات ، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات سایت می بایست به عضو شدن در سایت اقدام نمایید و اطلاعاتی مانند شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز می باشد.

یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌ها از طریق آنها صورت می‌گیرد. این اطلاعات تنها توسط گروه آموزشی رضا خلیلی استفاده شده و در اختیار شریک تجاری دیگری قرار نمی گیرد.


گروه آموزشی رضا خلیلی برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، برای اعضای وب‌سایت ، ایمیل و یا پیامک ارسال می نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه گروه آموزشی رضا خلیلی را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

گروه آموزشی رضا خلیلی ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، گروه آموزشی رضا خلیلی می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. 


باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.


مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه گروه آموزشی رضا خلیلی را از خود سلب می‌کند. 


گروه آموزشی رضا خلیلی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که در مسیر رسیدن به موفقیت و رشد در تمام جنبه های زندگی ، همراه شما عزیزان باشد .


لطفا در صورت وجود هرگونه سوال، نظر و یا پیشنهاد ، لطفا از طریق آدرس ایمیل ( rezakhaliligroup@gmail.com ) ارتباط برقرار کنید.  

باسپاس فراوان