آشنایی با ساز و کار ایموشن کد - قسمت 1

همانطور که می دانید در بدن ما جریان الکتریکی وجود دارد، برای مثال پیام های عصبی توسط جریان الکتریکی انتقال می یابد، مطابق شکل بر اساس قوانین فیزیک هر گاه جریان الکتریسیته (I) وجود داشته باشد میدان مغناطیسی (B)اطراف آن ایجاد می شود، تعادل در این میدان یعنی صحت عملکرد سیستم الکتریکی بدن.

همه چیز جنسش از انرژی است ، ما در دریای هوش و انرژی غوطه ور هستیم . جنس افکار و احساس ما هم از انرژی است ، و این احساسات درجسم ، وقتی که در موج منفی

قرار میگیریم باعث مسدود شدن کانال های انرژی میشود و باعث بروز بسیاری از ناملایمات جسم و روح میشود .


به عکس زیر دقت کنید

بدن ما درست مانند رگ های خونی که در بدن ما وجود دارد ، دارای مسیر های انرژی است که به این مسیر ها (مردین) می گویند . تمام این خطوط مسیر های انرژی بدن ما هستند .
گرفتگی های انرژی که به واسطه تجمع انرژی های منفی ایجاد شده اند در این مراکز انرژی تبدیل به یک گره انرژی منفی می شوند و تعادل در این میدان یعنی صحت عملکرد سیستم الکتریکی بدن را بهم میریزند .
فرض کنید خودروئى روشن است، آماده حرکت اما قفل فرمان به نحوی بر فرمان زده شده که چرخ ها رو به دیوار است، ترمز دستی بالاست، سنگ هایی جلوی چرخ ها گذاشته شده، گاهی قفلی هم به چرخ ها زده شده، حال قصد کنید با دنده یک حرکت کنید، واضح است که چه می شود، خودرو بنزین دارد، موتورش روشن است، می تواند با سرعت بالا هم حرکت کند اما اگر موانع بگذارند.
ایموشن کد به شما کمک میکند این گرفتگی های انرژی سطح بدنتان را از بین ببرید .
موانع را بردارید، احساسات گیرافتاده را آزاد کنید و فرمان وجودتان را به دست بگیرید، جاده ی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و بعد، از رانندگی و رفتن به سمت اهداف و مقاصد خود لذت ببرید.

 

بیشتر بخوانید :

ایموشن کد چیست ؟

احساسات بدام افتاده چیست ؟