ایموشن کد چیست ؟

 

 

رهایی از احساسات ناخوشایند دریچه ای به سوی آسمان خراش شفا

دکترنلسون : ایموشن کد هدیه ای است از عالم بالا

 

انسانها زندگی را با واسطه ای به نام احساسات؛ لمس میکنند . بدون احساس ما هیچ هستیم و مسلما بهره کافی از زندگی نخواهیم داشت . همه دوست داریم احساسات خوب و دلپذیر را تجربه کنیم و از احساسات بد دوری میکنیم.

علاوه براینکه هردودسته احساسات برای رشد شخصیتی ما لازم و ضروری هستند؛ ولی نکته ی پنهان و بسیار بسیار مهمی وجود دارد ... احساسات منفی گذرا نیستند...!!!!

احتمالا تا الان فکر میکردید با گذشت زمان و عبور از حوادث تلخ، حتما احساسات همراه کننده شما نیز عبور کرده اند ولی متاسفانه اینطور نیست و این احساسات چه بسا در جایی از بدن شما گیرافتاده و بستر انواع و اقسام بیماریهای روحی و روانی را فراهم میکنند .
ایموشن کد (کد احساسی) بوسیله دکتر بردلی نلسون پزشک کایروپراکتیک (فن ماساژ وجابجا کردن ستون فقرات) کل نگر بوجود آمده است. کار دکتر نلسون بر پایه مبحث وقایع با بار احساسی که از گذشته در بدن بصورت احساسات به دام افتاده ذخیره شده بنا شده است. این انرژی ها فضایی اشغال می کنند و ارتعاشات بدن را در جایی از بدن که گیر افتاده اند از شکل طبیعی خارج می کنند، در نهایت نه تنها به سمت تخریب یک ارگان یا بافت در آن محدوده میرود بلکه عموما در کل بدن این اتفاق می افتد.

ایموشن کد علم رها ساختن احساسات گیرافتاده است . شما از موضوعی ناراحت  ویا دلشکسته میشوید . مهم نیست چه عکس العملی نشان دهید، شاید با صبر و آرامش و بالغانه این موضوع را حل کنید و شاید بسیار ناپخته و هیجانی با  موضوع برخورد کنید . تقریبا در هردو موارد شما حس غم و دل شکستگی را تجربه کرده اید و از این ماجرا عبور کردید . ولی تحقیقات نشان میدهد این احساسات هنوز در وجود شما هستند و به نوعی اختلال در جریانات طبیعی انرژی وارد میکنند .

نتیجه اختلال در انرژی جاری بدن عبارت است از انواع و اقسام بیماریهای شایع و کمیاب ، مانند افسردگی اضطراب انواع وسواسهای فکری و... حتی دردهای جسمانی مانند آرتروز، دیسک، و مواردی مانند سرطان یا ام اس و... بیماریهایی که ریشه در احساسات گیرافتاده دارند لیست طویلی دارند .

در ادامه بیشتر بخوانید :

احساسات بدام افتاده چیست ؟

آشنایی با ساز و کار ایموشن کد - قسمت ۱