دریافت برنامه ورزشی

 

من رضا خلیلی هستم

مربی رسمی فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی جمهوری اسلامی ایران

و مربی رسمی آکادمی فیتنس اروپا ؛ Fitness Instructor, Personal Trainer ,EQF Level 4

و از آنجایی که هدف اصلی من در زندگی رسیدن به تعادل و هماهنگی بین جسم و ذهن و روح بود ، علاقمند شدم تا در کنار یادگیری اصول روانشناسی و شناخت ذهن، بصورت تخصصی ، دانش مربوط به علوم ورزشی را کسب کنم تا بتوانم هر چه بهتر ، اهداف زندگی خودم رو محقق کنم. و خوشحالم که این فرصت رو دارم تا دانش و تجربیاتی که در طی این سالها کسب کردم رو با شما دوستان عزیزم به اشتراک بزارم.

این رو بدونید که شما در هر رده و سطح ورزشی که باشید می‌توانید یک برنامه ورزشی متناسب با شرایط خود را داشته باشید. قطعا برنامه اختصاصی بدنسازی برای یک فرد مبتدی با برنامه اختصاصی برای یک شخص حرفه‌ای و با تجربه متفاوت خواهد بود. ضمن این‌که هدف ورزشی افراد با هم متفاوت است و هر فرد بر مبنای هدف ورزشی خود به یک برنامه تمرین نیاز دارد. بهترین برنامه بدنسازی ، برنامه‌ای است که شما به آن پایبند باشید. 


طراحی برنامه تخصصی تمرینی نیاز به علم و تجربه دارد. ممکن است خیلی از افراد تازه‌کار یا حتی افرادی که مدت کوتاهی تمرین کرده‌اند به شما بگویند چرا هزینه یک برنامه تمرینی را بدهید؟ یا به شما توصیه کنند از همان برنامه‌های قبلی یا برنامه دوستان خود استفاده کنید. این کار می‌تواند خطرات جدی در دوره‌های بعدی به خصوص در سنین بالاتر برای شما ایجاد کند. به صورت قطع افرادی می‌توانند اهمیت داشتن یک برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی را درک کنند که یا علم این موضوع را کسب کرده باشند یا تجربه نداشتن یک برنامه اختصاصی را در اطرافیان دیده باشند.

در هر صورت به این موضوع توجه داشته باشید که ورزش برای سلامتی است و شما لازم است برای برنامه‌های تخصصی خود یک برنامه تمرین اختصاصی داشته باشید.

 

جهت دریافت برنامه ورزشی یا دریافت مشاوره ورزشی ، از شماره واتس آپ زیر استفاده نمایید.

شماره موبایل (واتس آپ) :  9347691273-98+

 

در ادامه یک نمونه برنامه تمرینی طراحی شده برای یک ورزشکار خانم را مشاهده میکنید.

 

تصویر شماره 1

 

تصویر شماره 2

تصویر شماره 3

تصویر شماره 4

تصویر شماره 5