درباره ی من

من رضا خلیلی هستم ؛

 فارغ التحصیل رشته مهندسی نفت در مقطع کارشناسی ارشد

مربی رسمی فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی جمهوری اسلامی ایران

مربی رسمی آکادمی فیتنس اروپا ؛ Fitness Instructor, Personal Trainer ,EQF Level 4

 

  شکرگزار خداوندی هستم که جهان رو در منظم ترین و قانون مند ترین شکل خودش خلق کرده .

 خوشحالم زندگی ام به مسیری هدایت شد که میتونم قوانینی رو با شما دوستان عزیزم به اشتراک بزارم که باعث تغییر و تحول زیادی در زندگی من شد .

مدتها بود که سوالاتی ذهن من رو به خودش مشغول کرده بود . مثل همه ی آدم های دیگه درس خونده بوده ( کارشناسی ارشد مهندسی نفت - حفاری و استخراج ) ، ازدواج کرده بودم و کارمند بودم و سر کار میرفتم و ....

ولی احساس میکردم یه جای کار درست نیست . رضا خلیلی رضاخلیلی rezakhalili reza khalili 

پر از پتانسیل و شور زندگی بودم و رویاهای بزرگ داشتم اما در چرخه ی روزمرگی افتاده بودم . میدونستم معنی زندگی خیلی بیشتر از این چیزهایی بود که من تجربه کرده بودم ولی نمیدونستم چطوری میتونم چیزهایی رو که دوست دارم رو بدست بیارم . احساس میکردم توی یه زندان گیر افتادم  . دست به هر کاری که فکر میکردم درسته میزدم اما موفق نمیشدم ، شرایط داشت برام بدتر می شد . کم کم داشتم خسته میشدم .

یه جورایی از ته قلبم فهمیده بودم ایراد از خود منه نه از بیرون و شرایط بیرونی .

تصمیم گرفتم یه چیز دیگه رو امتحان کنم و خوشحالم و خدا رو شکر میکنم که آموزش دیدن رو انتخاب کردم ( به جای تسلیم شدن و اینکه به خودم بگم زندگی همینه دیگه ..... )

واقعا این ضرب المثل درسته : شاگرد که آماده باشه ، استاد از راه میرسه 

شروع تغییرات در زندگیم از نوروز سال 97 و با شرکت در دوره های قانون جذب شروع شد .

هرچی میگذره بیشتر میفهمم که همه ی انسان ها سرشار از پتانسیل و استعداد هستند اما بعلت ضعف در آموزش و سیستم آموزشی نتونستن خودشون رو پیدا کنن و از این انرژی سرشار استفاده کنند .

 الان برای همه مشحص شده که تحصیلات دانشگاهی ملاک مناسبی برای موفقیت در زندگی نیست.

 ملاک موفقیت و رشد در زندگی به هیچ عامل دیگه ای جز شناخت فکر و ذهن انسان و نحوه ی چگونگی استفاده از اون بستگی نداره 

ضعف اساسی من تو اون دوران و متاسفانه اکثر افراد اینه که در مورد اصلی ترین قوانین حاکم در جهان هستی هیچ هیچ هیچ و تاکید میکنم هیچ چیزی نمیدونیم .

نتیجه ی عدم درک و عدم استفاده از این قوانین میشه زندگی سرشار از استرس ، سختی ، مشکلات مالی ،‌ روابط  ویرانگر ، خشم ، دشمنی ، بغض های فرو خورده ، حسرت و ....

قوانین ثابت و بدون تغییر جهان به ما آموزش داده نشده و ازشون بی خبریم ، درحالی که این قوانین شالوده و پایه و اساس تمام آموزش های دیگه هستند. با ترک مدرسه و دانشگاه خیال میکنیم که دیگه همه چیز رو میدونیم (شاید این یکی از اثرات مخرب سیستم های آموزشی فعلی باشه )

وقتی شما برای ساخت یه ساختمان فوندانسیون نداشته باشی  چی میشه  رسیدن به آرزوها و محقق کردن خواسته هامون بدون درک این قوانین مثل این میمونه که بخوای آشپزی کنی ولی مواد و وسایل لازم رو نداشته باشی ...

یکی از مهمترین قوانین مربوط به موفقیت و رشد ، شناخت و درک قانون جذب به عنوان یکی از مهمترین قوانین جهان است .

تمامی انسان های موفق و تاثیر گذار در جهان ( در تمامی رشته ها و مشاغل ) از اصول و قوانین مشخصی استفاده میکنند .

اکثر اونها آموزش صحیح دیدند و دارند آگاهانه از این قوانین استفاده میکنند ولی تعداد خیلی کمی هم ناآگاهانه با آزمون و خطا درس های لازم رو گرفتند.

با درک قانون جذب ، انسان به اهمیت افکار خودش در شکل گیری زندگیش پی میبره و درک میکنه که اگر بخواد چیزی رو درست کنه اول باید از افکارش شروع کنه . (خیلی ساده : هر چیزی رو بکاری همون رو درو میکنی )

درک قانون جذب تازه شروع کاره ... یکی از چندین تکه پازل برای ایجاد تصویر دلخواه و مورد علاقتون

بیان نتیجه درک و استفاده از این قوانین در زندگیم تقریبا غیر ممکنه چون بخش اعظم این تغییرات ، شادی و آرامش درونیه ، که غیر قابل توصیف برای دیگران هست . خودتون باید تجربه کنید .

تمرکز اصلی من در شروع کار بر روی بهبود مسائل مالی بود .

در حال حاضر که مشغول به نوشتن این متن هستم ، به استقلال و آزادی مالی ، آزادی زمانی و مکانی رسیدم. بهبود روابط ، تغییر شخصیت و در کل به صلح رسیدن با خودم و جهان جزو ثمرات دیگه ای هست که نصیب من شده و هر روز که در مسیر این قوانین قدم بر میدارم ، کیفیت و کمیت همشون داره اضافه میشه .

این اطمینان رو به همتون میدم که در صورت شناخت این قوانین و تعهد در به کار بستن اونها در زندگی ، شما هم میتونید هر چیزی که دوست دارید رو در زندگی خلق کنید هر چیزی رو ، چون در جهان قانون مندی زندگی میکنیم.

خلاف حرکت در مسیر قوانین ، شده وضعیت کنونی زندگی شما ، فقط لازمه افکار و اعمال خودتون رو با این قوانین هماهنگ کنید.

تا امروز هممون بخاطر عدم شناخت این قوانین هزینه های سنگینی رو توی زندگیمون پرداخت کردیم .

برای قدم گذاشتن در این مسیر زیبا باید بهای اون رو بپردازید . این بها شامل موارد زیر میشه : پذیرش مسئولیت صد در صدی تمام اتفاقات زندگی ،‌ اختصاص زمان برای آموختن ، پرداخت هزینه جهت خرید و شرکت در دوره های آموزشی ، کنترل ورودی های ذهن ، خواندن کتاب ، تغییر عادت ها ، الگوهای رفتاری و گفتاری ، برقراری روابط جدید و حذف روابط مخرب و ... 

پس شروع کنید به یادگیری و فرصت هاتون رو غنیمت بشمرید.

و در آخر

هرچقدر که در مسیر درک این قوانین حرکت کردم ، زندگیم بصورت پیوسته بهتر شد تا جایی که فهمیدم عاشق درک بیشتر این قوانین و آموزش اونها به افراد دیگه شدم . جرقه ی راه اندازی این گروه هم از همون جا شکل گرفت . الان یکی از هدف های اصلی زندگیم اینه که به تمام انسانهای علاقمند و مشتاقی که مثل من دوست دارند معنای زندگی خودشون رو پیدا کنند کمک کنم تا با شناخت خودشون و جهانی که در اون زندگی میکنند ، طمع شیرین تحقق آرزوها و اهدافشون رو بچشند .

لازمه ی قرار گرفتن در این مسیر ، در وهله ی اول شناخت (آموزش) و بعد تعهد قوی و ادامه دار به عمل کردن به قوانین ثابت جهان در زندگی هست

با عشق فراوان

رضا خلیلی رضا خلیلی رضاخلیلی rezakhalili reza khalili